Rozvrh hodin Bakaláři Přehled suplování 224 310 365 zshanspaulka@zshanspaulka.cz

Pracovní příležitosti na naší škole

V našem pedagogickém týmu přivítáme nové kolegy/ně učitele pro 1.stupeň (studenty i absolventy). Učitel má v naší škole vyváženou míru svobody a odpovědnosti. Ve výuce využíváme Hejného metodu matematiky, CLILprojektové dny. Sdílíme společnou vizi a hodnoty. Najdete u nás vstřícné vedení i kolegy, podporu školního psychologa, supervize či zážitkové kurzy. Podporuje nás náš zřizovatel Praha 6 a máme výbornou školní kuchyni.
V našem pedagogickém týmu přivítáme nového kolegu/yni učitele matematiky pro 2. stupeň (studenty i absolventy). Učitel má v naší škole vyváženou míru svobody a odpovědnosti. Ve výuce využíváme Hejného metodu matematiky, CLIL a projektové dny. Sdílíme společnou vizi a hodnoty. Najdete u nás vstřícné vedení i kolegy, podporu školního psychologa, supervize či zážitkové kurzy. Podporuje nás náš zřizovatel Praha 6 a máme výbornou školní kuchyni.
Hledáme nové asistenty/ky pro naše učitele i děti. Asistent v naší škole spolupracuje s učitelem a je členem celého týmu. Někteří naši asistenti (studenti) se u nás později stali skvělými učiteli. S financováním asistentů nám pomáhá spolek Klub přátel ZŠ Hanspaulka a můžeme tak nabízet flexibilní přístup. Asistenti mají u nás podporu speciálního pedagoga a podílejí se i na dalších aktivitách školy, což je podle možností také oceňováno. Asistenti využívají výbornou školní jídelnu a dle svých možností jezdí na školní akce.
Do školní družiny přijmeme vychovatele/ku. Vychovatel se v naší družině může těšit, že bude s dětmi denně venku. Snažíme se, aby si děti v družině uměly užít volný čas a samy se učily, jak se ním naložit. Proto naši vychovaté děti více pozorují, povzbudí nebo pomohou, ale také nastavují hranice. Účastní se našich komunitních a společenských akcí, vzdělávacích výjezdů s učiteli. Mají v družině podporu asistentů, někdo práci kombinuje s úvazkem asistenta pedagoga. Benefitem jsou volné dny dle prázdnin, stravování ve výborné školní jídelně i ocenění aktivit navíc. 
Přijmeme pracovníka či pracovnici do školní kuchyně. Naše školní jídelna připravuje denně dvě jídla pro cca 800 strávníků a jejich počet roste. Chystáme akce pro veřejnost jako Svatomartinská husa nebo zvěřinové hody. Naše jídelna si zakládá na kvalitě i chuti. Především díky šéfkuchaři Petrovi Klímovi je ispirací pro ostatní. Náročnou práci se snažíme odměnit, benefitem jsou volné dny dle školních prázdnin a pro někoho také brzký konec pracovní doby. Jsme rádi, když i pracovníci jídelny jsou milí k dětem. 
Přimeme pracovníka či pracovnici pro úklid školy v rozsahu cca 1,5 úvazku. Naše prostorná historická budova vyžaduje péči, aby děti přicházely do čistého prostředí. I tuto práci umíme odměnit. Pořadujeme spolehlivost a pečlivost. Výhodou může být flexibilita a částečné úvazky, úklid je třeba vykonávat nejlépe až po 16. hodině, což může být přivýdělek k jinému zaměstnání. Benefitem je možnost stravování v naší jídelně či volné dny během školních prázdnin. 
Copyright MediaSolution 2020