Rozvrh hodin Bakaláři Přehled suplování 224 310 365 zshanspaulka@zshanspaulka.cz

Sportovní akce

12.–16. 3. 2024

Minulý týden byl nabitý sportovními akcemi. Tou první bylo v úterý 12. března obvodní kolo soutěže Olympijský odznak. Z naší školy jsme vyslali 16 zástupců, kteří soutěžili v kategorii smíšených družstev v olympijském víceboji. Holky a kluci se dokázali vyhecovat ke skvělým výkonům a každý ukázal svou silnou stránku. Nejvíce se dětem dařilo v disciplíně skákání přes švihadlo a v trojskoku z místa. Nora Paličková z 5. A dokonce tuto disciplínu ve své věkové kategorii ovládla. Anna Zdvihalová z 8. B nakonec obsadila celkové 3. místo v kategorii dívek r. 2010. Marten Maryško a Lina Neubauerová z 6. A skončili jen těsně pod stupni vítězů. Celá akce byla perfektně zorganizovaná a připomněla nám, že se již blíží další letní olympijské hry.

Ve čtvrtek 14. března tým prvostupňových fotbalistů vybojovat 2. místo v Dětském fotbalovém poháru a postoupil tak do FINÁLE - více čtěte zde.

V pátek 15. března jsme se pak v rámci Poháru Věry Čáslavské zúčastnili turnaje ve volejbale 6. a 7. tříd. Tým tvořili vždy 3 chlapci a 3 dívky. V naší skupině jsme narazili na velmi těžké soupeře. Po 3 porážkách si ale nakonec naši volejbalisté mohli vychutnat radost z vítězství. Ukázali, že se dokáží semknout a bojovat jako opravdový tým. Toto vítězství pak společně náležitě oslavili.