Nový školní rok

Školní rok 2021 - 2022

začíná ve středu 1.září

Prázdniny utekly jako voda, nový školní rok je tady a my se těšíme, až se s dětmi uvidíme!

Žáci 2. - 9.ročníků využijí ke vstupu do školy hlavní vchod z ulice Sušická. Vchod z ulice Na Čihadle je v tento den rezervovaný pro prvňáčky.

Ve společných prostorách použijí žáci roušky, které mohou odložit ve třídách. Novým žákům pomohou najít třídu učitelé na chodbách.

První den trvá vyučování jednu hodinu. Během ní proběhne testování na covid-19 u žáků 2. - 9. tříd. Používáme, stejně jako na jaře, PCR "plivací" testy. Prvňáčci se budou testovat až následující den.
Testování nepodstupují děti a žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování) nebo po prodělaném onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19), případně dítě nebo žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě.

Od 1.září je v provozu družina a školní jídelna.

Všechny informace jsme odeslali rodičům prostřednictvím systému Bakaláři.

Ing. Marie Pojerová