Rozvrh hodin Bakaláři Přehled suplování 224 310 365 zshanspaulka@zshanspaulka.cz

Atletický den na Kotlářce

Již tradiční Atletický den na Kotlářce se letos uskutečnil ve čtvrtek 8.9.. Polojasné ráno nás všechny zastihlo ve sportovním naladění a s očekáváním jsme vyhlíželi blížící se atletický mítink. Pro řadu z šesťáků to navíc byla první zkušenost s plnohodnotným čtyřbojem. Po rozbězích běhu na 60 m přišlo střídání nejen disciplin, ale také počasí. Sprint vystřídal skok daleký nebo hod míčkem, polojasno zase lehký deštík. Tento osvěžující rozmar oblohy jakoby sportovcům na naladění nic neubral a pokračovalo se ve výborném tempu během na 600 m dívek. Následný běh na 800m chlapců uzavřel brzké dopoledne. 

Kolem půl jedenácté se z přihlížejících žáků vyššího druhého stupně stali aktivní atleti. Rozcvičili se a ihned pokračovali k blokům ze kterých měl zanedlouho odstartovat očekávaný běh na 60 m. Nejprve dívky a poté chlapci se s dráhou vypořádali znamenitě, dále pokračovali na druhou část obměněného čtyřboje, tedy na vrh koulí a skok daleký. V závěrečné fázi dne byl opět na programu běh na střední trať. Dívky absolvovaly 800 m a chlapci 1000 m. 

Celá akce se nesla ve zdravém duchu sportovního zápolení a mylšenka kalokagathia, jak doufáme, byla naplněna v plné míře. Je také namístě vyzdvihnout výkony mnohých zúčastněných, a to nejen těch, kteří zrovna svými počiny ohrožovali školní rekordy. Řada z atletů si sáhla na své osobní meze nebo je dokonce překonala.

Všem organizátorům a sportovcům bych tímto rád poděkoval, M.Š.

Atletický den na Kotlářce Fotka 1
Atletický den na Kotlářce
Atletický den na Kotlářce Fotka 2
Atletický den na Kotlářce
Atletický den na Kotlářce Fotka 3
Atletický den na Kotlářce
Atletický den na Kotlářce Fotka 4
Atletický den na Kotlářce
Atletický den na Kotlářce Fotka 5
Atletický den na Kotlářce
Atletický den na Kotlářce Fotka 6
Atletický den na Kotlářce
Zpět na přehled
Copyright MediaSolution 2020