Družina

Školní družina je nedílnou součástí naší školy. Pro zajištění řádného chodu školní družiny se předpokládá úzká spolupráce mezi týmem pedagogů a rodiči.

Děti jsou rozděleny do 9 oddělení

1. Martina Růžičková

1.A + část 2.B - budova ŠD

2. Petra Čapková

1.B + část 2.B - budova ŠD

3. Marie Mikolášová

1.C + část 2.B - budova ŠD

4. Paed. Dr. Iva Štěpánková

2.A + část 2.B - budova ŠD

5. Věra Váchová

2.C + část 2.B - budova ŠD

6. Lucie Karlíková

3.A - učebna č. 28

7. Mgr. Ludmila Sobíšková

3.B - učebna č. 29

8. Mgr. Ilona Malá

3.C - učebna č. 30

9. Dominika Sirůčková Dis.

4. třídy - učebna č. 25

Každé oddělení pracuje dle časových možností, schopností a nálady dětí. Vzhledem ke stále se rozšiřující nabídce mimoškolních aktivit a kroužků je velice obtížné koordinovat program. Proto pracujeme s menšími skupinkami dětí a jednotlivá zaměstnání děláme i více dní, aby se mohly postupně zapojit všechny děti. Společné akce pořádáme nejčastěji v pátek, kdy je nejmenší počet zájmových kroužků.

Z řady rozmanitých aktivit přinášíme malou ochutnávku: sportovní atletické odpoledne, ping-pongový turnaj, stavění sněhuláků pod zámečkem, “čertovská diskotéka, návštěva kouzelníka, výroba rozmanitých dárků pro maminky, budoucí prvňáčky, na vánoční jarmark… Nechybí procházky po Hanspaulce téměř za každého počasí nebo hrátky na okolních hřištích. Zkrátka na své si přijde snad každý.

Základní informace:

Provozní doba je pondělí až pátek do 17,00 hod, ranní družina probíhá v čase od 7,00 do 7,45 hod.

Umístění:

• budova ŠD - zde jsou děti z 1., 2. tříd
  • budova ZŠ - zde jsou děti ze 3. a 4. tříd
  • po 16,00 hod. jsou všechny děti v budově ŠD

Po celou dobu pobytu v družině platí vnitřní řád družiny, který je součástí školního řádu, rodiče i žáci jsou s ním seznámeni.

Podrobnější informace o provozu školní družiny ve školním roce 2020/2021 naleznete níže.

Kontakty: