Spolu to dáme

Naše projekty

V roce 2015 jsme odstartovali projekt s názvem "Spolu to dáme!". Cílem je zajistit dětem a učitelům celoroční podporu dvou asistentek, které vedle státem financovaných asistentů přidělených na pomoc konkrétním dětem, pomáhají kdekoliv, kde škola cítí, že je potřeba - pomáhají dětem s doplněním učiva po dlouhodobých absencích, dětem z bilingvních rodin, podporují děti výjimečně nadané či děti, které mají obtíže s učením, avšak bez nároku na státem financovaného asistenta.

Jsme přesvědčeni, že takovým posílením individuálního přístupu může opravdu každý žák zažít svůj školní úspěch i uspokojení z výuky, které rozvine jeho pozitivní vztah ke vzdělávání.

SPOLU TO DÁME

Účet klubu: 1410480267/0100
VS: 1990
Zpráva pro příjemce: Spolu to dáme

DĚKUJEME všem laskavým sponzorům a přispěvatelům!

Máte dotaz nebo podnět?
Ing. Petra Hesounová, krhanspaulka@gmail.com