Naše projekty

Klub přátel se podílí na řadě aktivit, jako jsou např.:

• Podzimní bazar s benefiční kavárnou - Bazar dětského i dospělého oblečení, hraček, šperků, knih, sportovních a jiných potřeb pro rodiny. Příležitost prodat či za dobrou cenu nakoupit, potkat sousedy, pochutnat si v klubové kavárně či pořídit skvost v klubovém vetešnictví.

• Hanspaulském dovádění s benefiční kavárnou - Pestré dopoledne pro celou rodinu a dobroty a káva z naší kavárny.

• Hanspaulský společenský večer a rozloučení s deváťáky - Slavnostní setkání rodičů, žáků, učitelů a všech přátel školy na konci školního roku a rozloučení absolventů 9. tříd s léty prožitými na ZŠ Hanspaulka.

• Přispěli jsme na řadu nových pomůcek do vyučování, zajišťujeme nákup sešitů a spoustu dalšího.

O projektech Spolu to dáme!, Angličtina pro všechny, Školní ulice a Sociální podpora si přečtěte v samostatných kategoriích.