Jídelna

Školní jídelna je umístěna v budově naproti škole stejně jako školní družina. Stravuje se zde přibližně 650 strávníků. Kolektiv jídelny jim připravuje pětkrát v týdnu výběr ze dvou jídel. Snahou zaměstnanců jídelny je připravovat obědy, které odpovídají zdravé výživě, spotřebnímu koši a jsou chutné. Skladba jídel se přizpůsobuje nutričním doporučením a trendu zdravé výživy, využíváme spoustu čerstvých surovin od ověřených dodavatelů. Jedno z jídel je vždy bezmasé, na jídelníčku se objevují pestrá racionální jídla z obilovin a luštěnin připravovaná pod vedením zkušeného šéfkuchaře. Jídelní lístek mimo to obsahuje čerstvé zeleninové a ovocné saláty, domácí ovocné jogurty a mléčné dezerty.

V jídelně také pořádáme společenské večeře.

Školní jídelna má povolenou hostinskou činnost, vaří i pro seniory a zaměstnance firem z okolí. Jídla pro cizí strávníky jsou vydávána v době od 11–11:30 hod, pokrmy je možné sníst uvnitř jídelny či odnést domů ve vlastních nádobách. Cena obědu včetně polévky případně salátu či moučníku činí 121 Kč. Více informací v řádu školní jídelny nebo u hospodáře školy.

Jídla pro žáky je možné objednávat nebo odhlašovat telefonicky v kanceláři jídelny na telefonním čísle 233 333 437 nebo na e-jidelnicek.cz.
Martin Průša (vedoucí kuchyně)